dersVERENLER.net Hakkında

Özel ders konusunda yeni ve kaliteli bir açılım yaparak, hem her türlü alanda özel ders vermek isteyen öğretmen ve hocaları hem de özel ders almak isteyen öğrenci ve yetişkinleri bir adreste toplamayı hedeflemiş eğitim kökenli bir ekibiz.

İlk yapmanız gereken sitemize kolayca üye olmak ve daha sonra dersVERENLER.net hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlamak...

Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile "giriş" yaparak, "Üyeler" başlığının altında açılacak olan "İlan Ekle" linkinden ilan ekleyebilir; "Yönetim" sayfanızdan eklediğiniz ilanları ve profilinizi düzenleyebilirsiniz.

Hizmet odaklı sistemimizle yakında ÖZEL DERSin vazgeçilmez adresi olacağımızdan şüphemiz yok!

Hizmetlerimiz

  • Özel ders ilanlarınızı basit bir şekilde ekleyebilir, dilediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.
  • Kayıt esnasında girmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ilanlarınızın detay sayfasında tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilir; dolayısı ile tarafımızca herhangi bir komisyona zorlanmazsınız.
  • Özel ders ilanınızın detay sayfası aracılığı ile ziyaretçi size doğrudan mail gönderebilir; bu sebeple sürekli sitemizi ziyaret ederek mesajınız var mı diye kontrol etmek zorunda kalmazsınız.
  • İlanınızı, ziyaretçimiz sitemiz üzerinden arkadaşlarına iletebilir.
  • Sitemize gelen ziyaretçiler özel ders taleplerini bırakabilir ve ancak üyelerimiz talep sahibinin iletişim bilgilerini görebilir.